V zubných ambulanciách spoločnosti Dentoma sa zameriavame na komplexné ošetrenie našich pacientov

Návšteva u zubára je vec, ktorá len veľmi zriedka vyvoláva v človeku príjemné pocity. Aké sú na to dôvody? Určite by sme ich našli viac. Negatívne skúsenosti so zubárom v detstve, strach, spomienky na bolestivé ošetrenia, alebo v dnešnej dobe zhonu a náhlenia sa na zubára jednoducho nie je čas. V neposlednom rade môžu byť dôvodom odkladania návštevy stomatológa aj chýbajúce finančné prostriedky, nie vždy je ošetrenie, najmä komplikovaných stavov, lacné. Nech je dôvod akýkoľvek, tendencia mnohých z nás je odkladať prehliadku až dovtedy, kým niektorý zub nezačne bolieť. 
Je ale takýto postoj správny? Určite nie! A to z viacerých dôvodov. Pravidelná prevencia v zubnom lekárstve, včasné odhalenie začínajúceho kazu alebo paradentózy, umožňujú zubnému lekárovi zastaviť tieto procesy v počiatočnom štádiu, kedy je ich ošetrenie rýchle, jednoduché, nebolestivé a v neposlednej rade finančne menej náročné. Situácie, kedy zuby bolia, kníšu sa, alebo vypadávajú, sú už pokročilé štádia týchto ochorení, ktoré si už vyžadujú náročnejší terapeuticky zásah ako z časového, tak aj z finančného hľadiska.
V zubných ambulanciách spoločnosti Dentoma sa zameriavame na komplexné ošetrenie našich pacientov. Disponujeme moderným diagnostickým vybavením, ktoré umožňuje presné zhodnotenie stavu chrupu a zostavenie čo najvhodnejšieho terapeutického plánu. Ponúkame široké spektrum terapeutických výkonov zabezpečujúce najvhodnejšie ošetrenie.
Nás tím pozostáva z kvalifikovaných lekárov, ktorí sa pravidelne zúčastňujú na odborných seminároch u nás aj v zahraničí. Poskytujeme teda kvalitné ošetrenie podľa najnovších postupov s moderným vybavením. Od jednoduchých výplní a citlivých krčkov vieme zabezpečiť endodontické  ošetrenie koreňových kanálikov zubov za použitia stomatologického mikroskopu a v prípade defektného chrupu dokážeme nahradiť chýbajúce zuby najvhodnejším protetickým ošetrením.  Súčasťou nášho tímu je aj stomatochirurg venujúci sa implantológii a zložitejším chirurgickým výkonom. Veľmi dôležitou súčasťou je aj dentálna hygienička. Okrem dentálnej hygieny sa venuje aj výuke pacientov, ako sa starať o svoj chrup doma.
Pacientom sa teda venujeme komplexne, individuálne pristupujeme ku každému podľa jeho potreby.
Snažíme sa o bezbolestné ošetrenie za použitia lokálnych anestetík. Dôraz kladieme na dôkladnú informovanosť a zapojenie pacienta do procesu liečby, aby sme vedeli ošetrenie prispôsobiť jeho konkrétnym požiadavkám a finančným možnostiam.
Poslednou, ale v dnešnej dobe vzácnou výhodou v zubnej ambulancii Dentoma, je veľká časová prispôsobivosť. Naše služby poskytujeme aj v poobedných hodinách a podľa objednania aj cez víkendy, čo naši pacienti radi privítajú, najmä v prípade vysokej pracovnej vyťaženosti.
Ak teda patríte do skupiny ľudí, ktorí s návštevou u lekára stále váhajú, neváhajte navštíviť zubnú kliniku Dentoma. Náš tím lekárov je vám plne k dispozícii, aby vás presvedčil o tom, že v dnešnej dobe moderných technológii je možné zuby ošetrovať bezbolestne, komfortne a v príjemnej atmosfére.
Tešíme sa na vašu návštevu. Váš tím lekárov kliniky Dentoma.

 

Autor – Tím spoločnosti Dentoma

 

Web : www.dentoma.sk
email : info@dentoma.sk
tef: 0948 719 393, 0948 394 088, 0948 079 337

Hodnotiť článok: 
No votes yet